Szkolenie BBC micro:bit - Poznaj algorytmy. PIŁA 22.06.19 - Pilska Szkoła Programowania

by Dariusz Kacban
3 lata ago
989 Views

Jeśli Twoje dziecko marzy o karierze programisty, jeśli chce tworzyć gry komputerowe lub aplikacje mobilne, jeśli nie wiesz który z dostępnych języków programowania wybrać na początku nauki – to szkolenie jest dla Ciebie!

Nasze Szkolenie BBC micro:bit to zabawa, myślenie i inspirujące zadania. Będziemy tworzyć proste gry komputerowe, alarm i wiele innych aplikacji. To jedyna w swoim rodzaju szansa aby zdobyć solidne podstawy programowania jednocześnie dobrze się bawiąc przy realizacji ciekawych zadań. Poznamy mini komputer BBC micro:bit sprawdzony przez setki tysięcy uczniów na całym świecie. Nauczymy się rozwiązywać nietypowe problemy za pomocą komputera poznając jednocześnie podstawy programowania. Dzięki zdobytej wiedzy późniejsza nauka innych technologii będzie znacznie szybsza. Już na pierwszych zajęciach napiszemy program, który pokażemy światu.

Biorąc pod uwagę ciągle rosnące zapotrzebowanie na programistów – teraz jest najlepszy moment, żeby zacząć naukę programowania.

DLA KOGO: Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 10-14 lat, które chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem komputerów. Na szkoleniu poznamy płytkę BBC micro:bit oraz podstawy algorytmów.

KIEDY: sobota, 22.06.2019, godz. 9:00-10:30

GDZIE: Inwest Park, Piła ul. Dąbrowskiego 8, sala zielona

Program szkolenia: Algorytmy i projekt Fidget Cube

  • Zrozumiesz 4 komponenty tworzące komputer
  • Zrozumiesz w jaki sposób komputer przetwarza dane wejściowe
  • Poznasz różne rodzaje danych przetwarzanych przez komputery
  • Stworzysz program przetwarzający dane wejściowe na platformie micro:bit

Zapisz swoje dziecko na to szkolenie tutaj:

Szkolenie BBC micro:bit – Poznaj Algorytmy, Piła 22.06.2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *