Kurs programowania .NET Software Development Fundamentals - relacja - Pilska Szkoła Programowania

by Dariusz Kacban
2 lata ago
1055 Views

W dniu 19.09.2020 zakończyliśmy w Pile kurs programowania w technologii Microsoft .NET organizowany przez Wielkopolską Grupą Doradczą we współpracy z Pilską Szkołą Programowania i Fundacją Inicjowania Rozwoju Społecznego. W szkoleniu, które prowadził Dariusz Kacban wzięło udział 8 osób.

O szkoleniu

tematyka szkolenia

W efekcie trwającego łącznie 24 godziny kursu uczestnicy poznali podstawy budowania aplikacji na platformach .NET Core i .NET Framework, które stworzył twórca systemu operacyjnego Windows i języka C# – czyli firma Microsoft. Była to nie tylko okazja do poznania najczęściej używanych konstrukcji języka C# takich jak pętle, tablice, typy generyczne czy klasy ponieważ szkolenie skupiało się również na aspektach programowania obiektowego, dzięki któremu możemy na przykład współdzielić kod C#, co bezpośrednio przekłada się na wydajność w pracy.

Podczas szkolenia programista .NET Dariusz Kacban, który na co dzień pracuje w firmie SII podzielił się swoim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w technologiach Windows Forms i ASP.NET więc można było uzyskać wiedzę z pierwszej ręki.

Więcej na temat szkolenia i związanych z nim korzyści pisaliśmy już tutaj: http://psp.pila.pl/szkolenie-c-z-certyfikatem-microsoft/

Efekty szkolenia

Efekt był niesamowity bo wszyscy bez problemu zdali egzamin Microsoft za pierwszym podejściem. Średni wynik spośród wszystkich uczestników wyniósł 93.13%. Wszystkim gratulujemy zdobycia certyfikatu Microsoft.

Tak naprawdę celem kursu było przygotowanie uczestników do zdobycia popularnych kwalifikacji związanych z technologią .NET i dlatego każda osoba otrzymała voucher na egzamin Microsoft. Po szkoleniu uczestnicy zapisali się na egzamin online i wszyscy zdobyli certyfikat.

Certyfikat Software Development Fundamendals, którego symbol to Microsoft MTA 98-361 jest honorowany przez wszystkie informatyczne na całym świecie. Więcej informacji na temat tego oraz innych certyfikatów Microsoft znajdziemy na stronie Microsoft. Strona ta opisuje wszystkie wymagania jakie musi spełnić kandydat aby taki certyfikat otrzymać: https://docs.microsoft.com/en-us/learn/certifications/exams/98-361.

Korzyści ze szkolenia

Kurs programowania .NET Software Development Fundamentals jest szkoleniem, które pozwala zdobyć oraz usystematyzować wiedzę na temat technologii Microsoft. Ten 3-dniowy kurs programowania jest skierowany do osób, które mają podstawową wiedzę o programowaniu oraz zaczynają naukę programowania. Skupiamy się głównie na technologiach Microsoft więc jest to szkolenie idealne dla osób, które chcą zdobyć pracę programisty w Pile. Nie jest żadną tajemnicą, że .NET i C# to dwie najpopularniejsze technologie w Pile i okolicach. Ich znajomość pozwala zdobyć pracę w takich firmach jak SII, Quad/Graphics, ElewatorSoft lub Postdata. Każda z tych obecnych na pilskim rynku firm informatycznych czynnie poszukuje programistów .NET, którzy znają język C# i relacyjne bazy danych. Na wagę złota jest również praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu języka SQL, który jest ważną częścią naszego kursu programowania.

Podczas kurs programowania Software Development Fundamentals skupiamy się na wykonywaniu praktycznych zadań, które stanowią świetne przygotowanie do pełnienia roli programisty .NET. Nasze szkolenie to niesamowita okazja aby w maksymalnie krótkim czasie zostać certyfikowanym programistą .NET i wejść w świat programowania w technologii .NET, która jest moim zdaniem najlepszą technologią na początku przygody z programowaniem.

Dariusz Kacban, trener programowania

Kolejna edycja szkolenia

Już teraz zapraszamy do zapisów na kolejną edycję szkolenia Software Development Fundamentals.

Zapisów można dokonać wysyłając maila na adres: kontakt@pilsoft.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *