Kursy programowania w Pile w roku 2021 - Pilska Szkoła Programowania

by Dariusz Kacban
2 lata ago
1056 Views

Dla kogo są nasze szkolenia?

Nasze kursy programowania w Pile projektujemy przede wszystkim z myślą o osobach początkujących, zainteresowane programowaniem i chcą nauczyć się tej pracy od podstaw. W regionie pilskim zapotrzebowanie na programistów od kilku lat utrzymuje się na wysokim poziomie.

Wiele firm kupuje niezbędne oprogramowanie prosto od producentów, lub dystrybutorów. Przykładem takiego oprogramowania są pakiety biurowe Office, które sprzedaje firma Microsoft lub program księgowy COMARCH Optima. Czasami jednak gotowe oprogramowanie nie spełnia oczekiwań firm. Załóżmy, że pojawia się potrzeba zbudowania specjalistycznego oprogramowania do obsługi na przykład elektrowni wiatrowych. Załóżmy również, że na rynku nie ma firm, które sprzedają produkt, który odpowiada naszym potrzebom. W takiej sytuacji zwykle zlecamy tworzenie oprogramowania zewnętrznym firmom. Takie rozwiązanie nie zawsze się opłaca, ponieważ marża na sprzedaży oprogramowania może wynieść nawet kilkadziesiąt procent.

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie potencjału pracowników, których zatrudniamy w firmie i przeszkolenie ich z zakresu tworzenia oprogramowania. Po kilkutygodniowym kursie programowania uczestnicy potrafią budować proste aplikacje. Jest to doskonały krok zwłaszcza kiedy oprogramowanie, które chcemy budować posiada niewiele funkcji.

W ubiegłym roku zaprojektowaliśmy kurs Programista .NET – poziom podstawowy. To szkolenie kierujemy do pracowników, którzy planują zająć się tworzeniem oprogramowania w ramach organizacji, w której już pracują. Dzięki temu kursowi pracownicy potrafią wykorzystać oprogramowanie firmy Microsoft Visual Studio oraz tworzyć kod w języku C#. Technologie te w połączeniu z bazą danych SQL umożliwiają tworzenie aplikacji desktopowych oraz internetowych.

Dla osób, którym zależy na uzyskaniu certyfikatu Microsoft stworzyliśmy szkolenie Software Development Fundamentals, które kończy się certyfikatem MTA 98-361. Certyfikat ten nigdy nie wygasa i honorują gowszystkie firmy informatyczne na świecie.

Możliwości dofinansowania w 2021 roku

Nasze kursy spełniają standardy jakości zdefiniowane przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych. Posiadamy certyfikat jakości usług rozwojowych SUS 2.0 wydany przez firmę DEKRA. Należymy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i stosujemy zalecane prze z nią metody. Metody te dotyczą zapewnienia najwyższej jakości naszych szkoleń.

Wszystkie kursy, które organizujemy w ramach projektu Pilska Szkoła Programowania gwarantują wysoki poziom. Dlatego uczestnicy szkoleń mogą ubiegać się o dofinansowanie ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Europejskiego Funduszu Społecznego. Zarówno przedsiębiorcy jak i osoby indywidualne biorące udział w naszych szkoleniach mogą starać się o takie dofinansowanie.

Szczegółowych informacji na temat udziela Powiatowy Urząd Pracy w Pile. Najlepiej kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu:

tel. 67-215-11-27

Gdzie można zapisać się na nasze szkolenia?

Zapraszamy do zapisów na nadchodzące szkolenia. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *