SOFTWARE DEVELOPMENT FUNDAMENTALS – KURS PROGRAMOWANIA Z CERTYFIKATEM MTA 98-361

by Dariusz Kacban
2 tygodnie ago
135 Views

O szkoleniu

Każda osoba, ktòra dopiero zaczyna przygodę z programowaniem potrzebuje doświadczenia, ktòre pozwoli przekuć wiedzę w umiejętności rozwiązywania problemów z ktòrymi borykają się zawodowi programiści. Można to zrobić na dwa sposoby:

 1. PRAKTYKA. Poprzez pracę w firmie informatycznej gdzie umiejętnosci zdobywasz obsereując innych bardziej doświadczonych programistòw.
 2. CERTYFIKATY. Okazuje się często, że zdobycie pracy na stanowisku młodszego programisty jest trudne. Zwłaszcza jeśli nie pracowałeś wcześniej w branży IT. To fakt. Firmy decydują się na zatrudnienie doświadczonych programistów, ktòrzy mają na swoim koncie wiele zrealizowanych projektòw. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest nauka na kursach i zdobywanie nowych kwalifikacji najlepiej potwierdzonych certyfikatem wystawianym przez renomowaną firmę taką jak na przykład Microsoft.

Szkolenie Software Development Fundamentals w Pile

Dla osòb, ktòre chcą zdobyć podstawową wiedzę z zakresu programowania przygotowaliśmy specjalny kurs, ktòry pozwoli poznać najważniejsze technologie dla programistòw .NET. Na naszym szkoleniu dowiesz się między innymi jak wykorzystać język C# do tworzenia aplikacji windowsowych, internetowych czy do komunikacji z bazą danych. Są to kluczowe umiejętności na pilskim rynku pracy.

Szkolenie to pierwszy krok do ścieżki certyfikatòw Microsoft w dziedzinie programowania. Po szkoleniu każdy uczestnik zdaje egzamin Microsoft MTA 98-361. Sam kurs pozwoli Ci zdobyć bardzo przydatną wiedzę, którą od razu będziesz mógł wykorzystać tworząc oprogramowanie dla Twoich klientów. Na pewno wiedzę tę docenią Twoi potencjalni pracodawcy.

Kurs obejmuje naukę między innymi takich zagadnień:

 1. Podstawy programowania w języku C# – poznasz zmienne, 4 techniki powtórzeń w języku C#, dowiesz się jak działa pamięć w środowisku .NET, czym są wyjątki albo jak odczytywać pliki tekstowe z dysku.
 2. Programowanie obiektowe w języku C#, czyli klasy, interfejsy dziedziczenie i enkapsulacja nie będą Ci obce.
 3. Aplikacje internetowe w technologii Microsoft ASP.NET – zbudujesz swoją pierwszą aplikację internetową. Wiedza bardzo pożądana na pilskim rynku pracy.
 4. Aplikacje dla platformy Windows – poznasz zarówno aplikacje okienkowe Windows Forms, WPF jak i aplikacje bez interfejsu użytkownika czyli Windows Services albo aplikacje konsolowe.
 5. Relacyjne bazy danych i język SQL – nauczysz się projektować schematy baz danych oraz wykonywać operacje języka SQL(INSERT, UPDATE, DELETE, SELECT).

Szkolenie odbędzie się w sierpniu 2020 w Pile. Zaplanowaliśmy wszystkie spotkania w weekendy tak abyś mógł pogodzić naukę z obowiązkami zawodowymi.

Cena kursu

Kurs kosztuje 3000 zł brutto i obejmuje 3 spotkania po 8 godzin. W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzymuje ròwnież voucher, ktòry umożliwia bezplatne podejście do egzaminu Microsoft 98-361 Software Development Fundamentals.

Jak zmniejszyć cenę kursu o 85% lub nawet 93%?

Nasze szkolenia są objęte refundacją w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i umożliwiają zdobycie kwalifikacji w zakresie programowania. Zgłoś się do nas a my przygotujemy wszelkie instrukcje i pomożemy Ci w otrzymaniu dofinansowania.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Z dofinansowania mogą skorzystać między innymi:

 • Osoby pracujące – 85%
 • Osoby bezrobotne – 93%
 • Osoby studiujące – 93%
 • Osoby prowadzące działalnośc gospodarczą – 80%

Jak się zapisać na kurs?

Informacji o kursie i o dofinansowaniach udzielamy mailowo. Wystarczy napisać do nas na kontakt@pilsoft.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *