SOFTWARE DEVELOPMENT FUNDAMENTALS - KURS PROGRAMOWANIA Z CERTYFIKATEM MTA 98-361 - Pilska Szkoła Programowania

by Dariusz Kacban
2 lata ago
1794 Views

O szkoleniu

Każdy kto dopiero zaczyna swoją przygodę z programowaniem potrzebuje wiedzy, a później doświadczenia. Doświadczenia, ktòre pozwoli przekuć zdobytą wcześniej wiedzę w umiejętności rozwiązywania problemów biznesowych.

Zbudowanie potrzebnej wiedzy i doświadczenia można to zrobić na dwa sposoby:

 1. SPOSÓB IDEALNY. Poprzez pracę w firmie informatycznej gdzie umiejętności zdobywasz obserwując innych bardziej doświadczonych programistòw. Tylko jeśli masz dużo szczęścia to bez wcześniejszego przygotowania trafisz do dobrej firmy i zaczniesz programować. Czy praktyki mogą pomóc? Bywa różnie. Znam przykład praktyk, które były wartościowe bo na przykład pozwalały młodym programistom stworzyć system informacji w budynku, który pozwalał wyszukiwać pracowników firmy. Wpisywałeś imię i nazwisko pracownika a system pokazywał piętro i pokój gdzie dana osoba się znajduje. To był mega projekt. Inne firmy do praktyk podchodzą ostrożniej i nie angażują praktykantów w sensowne projekty.
 2. SPOSÓB MOŻLIWY DLA KAŻDEGO. Jak widać zdobycie pracy na stanowisku młodszego programisty jest trudne. Zwłaszcza jeśli nie pracowałeś wcześniej w branży IT. A jeśli nie masz skończonych studiów informatycznych to zapomnij o tym. Firmy decydują się na zatrudnienie raczej doświadczonych programistów, ktòrzy mają na swoim koncie wiele zrealizowanych projektòw. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest nauka na kursach i zdobywanie nowych kwalifikacji najlepiej potwierdzonych certyfikatem wystawianym przez renomowaną firmę taką jak na przykład twórca platformy .NET i Microsoft Teams – Microsoft.

Szkolenie Software Development Fundamentals w Pile

Dla osòb, ktòre chcą zdobyć kluczową wiedzę z zakresu programowania przygotowaliśmy specjalny kurs, ktòry pozwoli poznać najważniejsze technologie związane ze środowiskiem .NET. Na naszym szkoleniu dowiesz się między innymi jak wykorzystać język C# do tworzenia aplikacji windowsowych, internetowych czy do komunikacji z bazą danych. Dowiesz się co to jest ASP.NET, jak działają pętle, czym różni się stos od sterty w środowisku .NET oraz jak projektować algorytmy za pomocą diagramów oraz kodu C#. Są to kluczowe umiejętności chociażby na pilskim rynku pracy.

To szkolenie stanowi pierwszy krok do ścieżki certyfikatòw Microsoft w dziedzinie programowania. Po szkoleniu każdy uczestnik zdaje egzamin Microsoft MTA 98-361, który jest już opłacony.

Warto wspomnieć, że ten 3-dniowy kurs pozwoli Ci szybko zdobyć bardzo przydatną wiedzę, którą od razu będziesz mógł wykorzystać tworząc oprogramowanie dla siebie oraz dla Twoich klientów. Na pewno wiedzę tę docenią Twoi potencjalni pracodawcy, bo nie będziesz musiał udowadniać, że znasz podstawy programowania obiektowego w C#. Zamiast tego pokażesz certyfikat Microsoft.

Na kursie poznasz między innymi takie zagadnienia:

 1. Podstawy programowania w języku C# – poznasz zmienne, 4 techniki powtórzeń(czyli pętli) w języku C#, dowiesz się jak działa pamięć w środowisku .NET(Grabage Collector, sterta, stos), czym są wyjątki albo jak odczytywać pliki tekstowe z dysku.
 2. Programowanie obiektowe w języku C#. Poznasz najważniejszą koncepcję w programowaniu czyli klasy. Interfejsy, dziedziczenie i enkapsulacja czyli podstawy programowania obiektowego nie będą Ci obce.
 3. Aplikacje internetowe w technologii Microsoft ASP.NET – zbudujesz swoją pierwszą aplikację internetową. Wiedza bardzo pożądana na pilskim rynku pracy, ale nie tylko. Warto wiedzieć, że większość aplikacji, które powstają obecnie na świecie to aplikacje internetowe. Według badania StackOverflow z 2019 roku z frameworka ASP.NET korzysta aż 26.3% programistów. (Źródło: https://insights.stackoverflow.com/survey/2019 )
 4. Aplikacje dla platformy Windows – poznasz zarówno aplikacje okienkowe Windows Forms, WPF jak i aplikacje bez interfejsu użytkownika czyli Windows Services albo aplikacje konsolowe.
 5. Relacyjne bazy danych i język SQL – nauczysz się projektować schematy baz danych oraz wykonywać operacje języka SQL(INSERT, UPDATE, DELETE, SELECT). To niezbędna wiedza jeśli planujesz pracę programisty, testera oprogramowania, lub analityka w banku.

Szkolenie odbędzie się we wrześniu 2020 w Pile. Zaplanowaliśmy wszystkie spotkania w weekendy tak abyś mógł pogodzić naukę z obowiązkami zawodowymi, lub uczelnią.

Cena kursu

Kurs kosztuje 3000 zł brutto i obejmuje 3 spotkania po 8 godzin. Planowane jest również spotkanie organizacyjne w sierpniu na którym dowiesz się jak zainstalować niezbędne narzędzia. W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzymuje ròwnież voucher, ktòry umożliwia bezpłatne podejście do egzaminu Microsoft 98-361 Software Development Fundamentals.

Jak zmniejszyć cenę kursu o 85% lub nawet 93%?

Nasze szkolenia są objęte refundacją w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i umożliwiają zdobycie kwalifikacji w zakresie programowania. Zgłoś się do nas a my przygotujemy wszelkie instrukcje i pomożemy Ci w otrzymaniu dofinansowania.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Z dofinansowania mogą skorzystać:

 • Osoby pracujące – 85%
 • Osoby bezrobotne – 93%
 • Osoby studiujące – 93%
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą – 80%

Jak się zapisać na kurs?

Informacji o kursie i o dofinansowaniach udzielamy mailowo. Wystarczy napisać do nas mail na adres:

kontakt@pilsoft.pl

Jeśli chcesz zdobyć nowe kompetencje i nauczyć się programować w języku C# to zapraszamy.

Zapisy trwają tylko do 30.07.2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *