Zawód: . NET developer Piła - Pilska Szkoła Programowania

by Dariusz Kacban
3 lata ago
1138 Views

Uważasz że programowanie nie jest dla Ciebie?

 

Jeżeli rozglądałeś się za nową pracą w Pile to z pewnością trafiłeś na ogłoszenie dotyczące stanowiska programisty .NET lub dotnet developera. Jednak pomijałeś tego typu ogłoszenia bo nie interesuje Cię programowanie a w szkole średniej nie lubiłeś matematyki. Nie  dodatku ogłoszenie było napisane po angielsku i zawierało masę technologii, których nigdy wcześniej nie słyszałeś.

 

Chcesz więcej zarabiać? Zostań programistą.

 

W branży informatycznej nikogo nie dziwią zarobki rzędu 10, 20 czy nawet 30 tys zł na miesiąc. Czy znasz inną branżę o której można powiedzieć to samo?

 

Co muszę umieć aby zostać programistą .NET?

Wymagania dla początkujących programistów. NET dotyczą głównie znajomości języka programowania C#. Jest to jeden z najbardziej popularnych języków pod ogramowania na świecie. To ważne, bo znając język C# znajdziesz pracę w niemal każdej dużej firmie. Oto kilka przykładów: Microsoft,  SII, Intel. Również wiele małych firm z trudem znajduje programistów. NET, a zapotrzebowanie na programistów .NET stale rośnie.

 

Gdzie w Pile można się uczyć programowania w języku C#?

Najszybciej nauczysz się programowania od prawdziwych programistów. Podstawowy Kurs Programowania w Pile pozwoli Ci poznać czym jest język C#. Razem z zawodowym programistą Dariuszem Kacbanem poznasz technologie takie jak SQL, git lub napiszesz swój pierwszy test automatyczny w języku C#.  Jeśli myślisz o zmianie zawodu to jest to wprost idealny kurs dla Ciebie. Przeczutaj co mówią uczestnicy poprzednich edycji. Nasz kurs to gwarancja zadowolenia. Wyjdziesz z kursu z nową wiedzą,  która w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej poszukiwana przez pracodawców. 

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na stronie:

http://psp.pila.pl/podstawowy-kurs-programowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *